Zabudowa kuchni u Pani Wiesławy

Zabudowa kuchni

 

 

 

Kuchnia na ulicy Kujawskiej w Kielcach całkowicie zaprojektowana i umeblowana przez nas. Meble na wymiar. Zobaczcie jak sprostaliśmy temu zadaniu. Mała kuchnia i brak okna, AGD wolnostojące.  Od początku do końca w porozumieniu z miłą właścicielką Panią Wiesławą w 3 dni uruchomiliśmy jej kuchnię.  Montaż nie był łatwy z uwagi na mankamenty o których możecie przeczytać w referencjach od Pani Wiesławy. Dzięki przemyślanemu doborowi kolorów i sprytnemu wykorzystaniu przestrzeni osiągnęliśmy pożądany efekt.

Meble kuchenne.

Meble kuchenne na wymiar to nie zawsze łatwa sprawa, szczególnie w małych pomieszczeniach. Oprócz gwarancji i solidności wykonania ważna jest dla nas estetyka i kompozycja całości. Nie zapominamy o ergonomicznym rozmieszczeniu włączników i innych elementów wyposażenia. Dbamy o zachowanie prawidłowego ciągu kuchennego. Ten projekt to kolejna cegiełka do zrealizowanych przez ZSBIM kuchni na wymiar w Kielcach. Dziękujemy serdecznie za uznanie i cieszymy się, że nasza zabudowa kuchni się podoba !