Przemysław Jastrzębski

W samym środku sezonu remontowego postanowiłem i ja coś w domu zmienić. Wybór padł na kuchnię przedpokój i maskownice starych ościeżnic drzwi wewnętrznych. Mając namiary od znajomych na firmę p. Łukasza postanowiłem ze to własnie oni wykonają prace stolarskie dla mnie. I nie pomyliłem się, ponieważ: Projekt został wykonany rzetelnie, wykonanie uwzględniło  wszelkie moje pomysły, miałem szeroki wybór kolorów, wzorów i materiałów oraz fachowe doradztwo ze strony firmy.  Wszystko zostało wykonane nawet przed terminem z najwyższą dokładnością [ podziękowania dla p. Sławka za linie -będzie wiedział o co chodzi 🙂  ], a po zakończonej pracy zawsze mieszkanie pozostawione było w czystości.

Firma uczciwa i z doświadczeniem co widać w efekcie końcowym.

Dziękuje za ogrom wykonanej pracy tym bardziej że baaaardzo proste ściany nie ułatwiały zadania.

Polecam wszystkim.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

 

Przemysław Jastrzębski

Dodawanie referencji

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ZA DODAWANIE REFERENCJI !

Wkrótce pojawią się kolejne.

Aby dodać nowe referencje, proszę skorzystaj z poniższego formularza.

Admin.

Dodaj swoje referencje:


Wiesława Kaszuba

 • REFERENCJE

Kielce, 07-08-2017

W lipcu tego roku Zakład Stolarki Budowlanej i Meblowej w Chałupkach wykonał u mnie zabudowę meblową kuchni.  >>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Kuchni niezbyt dużej, ale z fantazjami peerelowskich „fachowców” – ściany, które nie mają pionów, kawałek wystającej ścianki, jakieś załamania. Jednym słowem kuchnia z problemami.

Dzięki wizji i fachowości, właściciela i pracowników, dziś to samo pomieszczenie mogłoby wziąć udział w programie; „Urządzamy pięknie, funkcjonalnie i na czas.”

Właściciel Firmy to nie tylko miła, sympatyczna osoba, ale co najważniejsze rzetelna. Mimo młodego wieku, niejeden fachowiec z długoletnim stażem, mógłby się uczyć od niego dobrej pracy, oraz szacunku dla klienta, jego czasu i finansów.

I tak na marginesie…

Cierpliwość, fachowość i dokładność osoby montującej zabudowę (P. Sławomira), zasługują na najwyższe uznanie.

FIRMA GODNA POLECENIA.

Życzę P. Łukaszowi Kozłowskiemu i jego załodze wielu sukcesów i zadowolonych (jak ja) klientów.

Wiesława Kaszuba

ZOBACZ ZDJĘCIA z tej realizacji !

Ewelina Swat

 • Panowie stolarze Łukasz i Sławomir.

  Panom Łukaszowi i Sławomirowi powierzyłam zadanie wykonania mebli na wymiar do mieszkania w stanie deweloperskim takich jak: zabudowa kuchenna wraz z barkiem, meble łazienkowe, przesuwna szafa wraz z łóżkiem sypialnianym oraz nocne szafki.

 • Polecili nam Panów znajomi, a dodatkowo przekonały nas rekomendacje innych inwestorów i zdjęcia z wcześniej wykonanych przez niego realizacji. 
 • Wykonana realizacja zdecydowanie im sprostała, uwiarygodniając pana Łukasza i Sławomira jako specjalistów wyjątkowo dbających o jakość i precyzję wykonanej pracy, co było dla nas najbardziej istotne.
 • Na pochwałę zasługuje również przemyślane i optymalne wykorzystanie materiałów, a także doradztwo w ich wyborze, jak również znajomość najnowszych rozwiązań. Otrzymaliśmy pięknie wykończone meble, którymi będziemy cieszyć się przez długie lata.
 • Zdecydowanie polecamy.

 • Wzorowy kontakt, profesjonalne doradztwo i terminowość, a nade wszystko uczciwość to atuty będące przewagą nad konkurencją. Zlecenie zostało zrealizowane szybko i rzetelnie a zarazem profesjonalnie. Warto zaufać Panom stolarzom Łukaszowi i Sławomirowi. Ja już wiem że warto … i bez wahania mogę go polecić innym osobą :).
 • Z wyrazami szacunku,

Ewelina Swat

Karolina i Arek Stąpór

 • Z powodu bardzo nieustawnej kuchni byliśmy zmuszeni zamówić meble wykonane na wymiar, namiary na firmę Pana Łukasza dostaliśmy od znajomych. Od rozmowy telefonicznej do pobrania wymiarów pomieszczenia nie minęło wiele czasu, a już po kilku dniach mieliśmy wstępny projekt który był wykonany na wysokim poziomie, po wybraniu frontów i blatów Pan Łukasz mógł zacząć składać szafki. Na montaż Panowie przyjechali we dwóch, Sławek z Łukaszem, po Panu Sławku widać, że jest bardzo dobrym stolarzem, jak to mówią i mniej palców tym lepszy fach w ręku, montażystą również jest nienagannym. Meble przyjechały kilka dni przed terminem, ich montaż przebiegał szybko i sprawnie, a efekt końcowy jest rewelacyjny, jeśli chodzi o cenę jest ona adekwatna do wykonanej pracy. Firmę Zakład Stolarki Budowlanej i Meblowej sp.zoo śmiało możemy polecić dalej swoim znajomym, piona .

Karolina, Arek Stąpór