Meble na wymiar u Edyty i Mariusza

Prezentujemy meble na wymiar, Kielce – oś. Ślichowice.
Prace w mieszkaniu Pani Edyty i Pana Mariusza obejmowały; remont i umeblowane kuchni; gładzie, malowanie, nowe panele podłogowe i wymianę wszystkich mebli w pokoju dzieci oraz drzwi przesuwane do pokoju głównego. Meble wykonane na wymiar zgodnie z projektem właścicieli w stylu nowoczesnym. Zastosowano ciche samo-domykające się okucia i oświetlenie led.

W kuchni obudowaliśmy futrynę …

 

 

Wykonaliśmy z konglomeratu kuchenny blat roboczy wraz ze zlewozmywakiem. Konglomerat to materiał na blaty, niecki zlewów itp., który można kształtować, sklejać i dopasowywać zgodnie z życzeniem.

Meble dolne i górne, stół, taboret. Na ścianach i nad blatem płyta z fornirem na połysk.

 

 

Pokój wyremontowaliśmy od podstaw. Gładzie na ścianach i suficie, malowanie w dwóch kolorach. Przesunęliśmy gniazdka, położyliśmy panele. Meble na wymiar to: dwa tapczany ze schowkami z tapicerowanymi wezgłowiami, szafa, podwójne biurko, szafki wiszące, szafka rtv. Obudowaliśmy grzejnik.

 

 

Dopełnieniem remontu mieszkania była wymiana drzwi w pokoju głównym na drzwi wewnętrzne przesuwane. Obudowę futryny i drzwi zaprojektował i wykonał od podstaw oraz zamontował osobiście nasz szef produkcji – stolarz Sławek.