Galeria

Drewno naturalne

Drewniane wnętrze jak w schronisku ? Modne i atrakcyjne drewniane wykończenie oraz meble z żywego drzewa.

Drzwi

Drzwi dopasowane do Twojego wnętrza ? Zrobimy je z drewna, wykończymy elegancko futrynę i progi. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość.

Kuchnie

Mamy doświadczenie w zabudowie kuchni. Twoje meble będą funkcjonalne, ciche w pracy i niezawodne. Inteligentne, energooszczędne oświetlenie led. Stoły, krzesła, narożniki, stoliki przyścienne, konsolki ? Co tylko chcesz na wymiar i pod kolor. Materiały doradzimy najodpowiedniejsze. Stosujemy wszystkie dostępne na rynku okucia i prowadnice renomowanych firm. Zamów teraz meble kuchenne !

Schody

Stopnie drewniane, poręcze drewniane, oświetlone lub nie, jak chcecie ? Wykonujemy najbardziej skomplikowane schody drewniane.

Sypialnie

Sypialnia to nie tylko łóżko. Wykonamy całą zabudowę Waszej wymarzonej sypialni. Garderoba będzie funkcjonalna, oświetlona z najnowszymi wynalazkami w tej dziedzinie.

Łazienki

Oferujemy wykonanie mebli łazienkowych. Cokoły, szafki pod umywalkę, blaty odporne na wodę i chemię zabudowy rur ? Co tylko sobie życzysz. Zagospodarujemy każdą przestrzeń według Twoich upodobań. Mamy też swoje, sprawdzone projekty i rozwiązania. Zadzwoń i umów się na projekt !